O Nat Stan

Witajcie na stronie Nat Stan poświęconej zdrowemu stylowi życia, który bazuje na diecie roślinnej, aktywności fizycznej oraz postawie otwartej na otaczający  świat.

_DSC0291jh

W 2013r. rozpoczęłam mój eksperyment : wyeliminowałam z diety produkty zwierzęce, a następnie ograniczyłam spożycie innych, potencjalnie potencjalnie szkodliwych substancji wpływających negatywnie na mój organizm.

Tak zaczęła się moja przygoda ze zdrowym trybem życia.

Obserwacja reakcji własnego organizmu, zwracanie uwagi na dotąd niezauważalne czynniki sprawiło, że poczułam się lepiej nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Chciałam podzielić się z innymi moimi rezultatami i tak powstał pierwszy materiał opublikowany na youtubie.

Mimo iż nie jestem dietetykiem, lekarzem, specjalistą w pokrewnych dziedzinach, to jednak wierzę, że ścieżka którą sama odnalazłam może się okazać także pomocna dla Ciebie.

Cel jaki przyświeca tej stronie to przede wszystkim wsparcie innych w poszukiwaniu naturalnego stanu ich organizmu by mogli w pełni korzystać z życia.

_DSC0235nnRozumiem wyboistą ścieżkę jaką podążacie, dlatego chciałabym Wam ją jak najbardziej ułatwić, by była ona bezpieczna, a sam proces przemiany był przyjemnością.

Nie warto katować się surowymi zasadami, ograniczeniami wierząc w cudowny efekt końcowy.

Należy sprawić by sama transformacja dostarczała nam przyjemności.

Chciałabym Wam pomóc w zdobyciu solidnych podstaw, żebyście mogli sami wydobyć potencjał, który w Was drzemie :)

By dziarsko kroczyć przez życie :)

Przedstawiane na blogu zagadnienia stanowią tylko moje osobiste spostrzeżenia a jak wiemy opinie mogą być błędne a także zmienne.

Staram się promować nie tylko dietę roślinną, ale także ideologię wegańską. Jednakże nie mogę siebie nazywać weganką, gdyż nadal biorę niechlubny udział w wykorzystywaniu zwierząt w innych aspektach mojego życia, który jest niezgodny z ideologią wegańską.

Reklamy

One response to “O Nat Stan

  1. Wszystkiego dobrego w prowadzeniu bloga życzę
    Pozdrawiam

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s